Mimoten 6ml

1.98 1.20

20 ar daugiau: € 1.60

40 ar daugiau: € 1.49

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
5
Gamintojas:
Atlantica Agricola

Aprašymas

Sveikam šiltnamiui organinė skysta trąša.

 

Sudėtis

Siauražiedės mimozos Mimosa tenuiflora ekstraktas 80%; Organinės medžiagos 70%.

 

Savybės

MIMOTEN yra augalinės kilmės produktas, į kurio sudėtį įeina mimozos ekstraktas ir didelis kiekis organinių medžiagų. MIMOTEN yra natūralus būdas stiprinti augalų imuninę sistemą, saugus naudoti prieš pat derliaus nuėmimą. MIMOTEN kaip organinė trąša puikiai tinka, nenaudojant cheminių preparatų, auginti sveikas daržoves ir vaisius.

 

Veikimas

Produktas veikia kaip biostimuliatorius. Mimozos ekstrakte esantys baltymai, mineralai, taninų, lipidų, fitosterolių, glikozidų junginiai reguliuoja augalo augimą, veikia kaip biostimuliatoriai, suteikia papildomos energijos, prisideda prie augalo audinių regeneracijos procesų. Reguliariai naudojant MIMOTEN, stiprėja natūralus augalo atsparumas nepalankiems aplinkos veiksniams, augalai lieka sveiki, geriau auga ir gausiau dera.

 

Naudojimo norma, laikas

Augalai tręšiami purškiant per lapus 0,2-0,3% tirpalu arba laistomi 0,1% tirpalu kas 10-15 dienų. MIMOTEN tinkamas naudoti lauko, sodo, daržo, dekoratyvinių tiek lauke, tiek patalpoje augančių augalų priežiūrai. Purškiant svarbu, kad tirpalas gerai padengtų apdorojamų augalų paviršių. Augalai gali būti apdorojami prieš pat derliaus nuėmimą ir nuėmus derlių, gerina vaisių ir daržovių laikymąsi per žiemą.

Suderinamumas

MIMOTEN galima maišyti su kitomis trąšomis. Rekomenduojame nedidelį mišinio kiekį išpurkšti ant augalų mažame plote. Nemaišyti MIMOTEN su rūgščiais ir (pH mažiau kaip 6), šarminiais (pH daugiau kaip 7,5) tirpalais, su vario, sulfatus turinčiais ir aliejiniais produktais.Tirpalo pH – neutrali, apie 6–7.

Dalintis

Kiekio Nuolaida

Užsakymas Kaina vienai prekei
20 ar daugiau € 1.60
40 ar daugiau € 1.49