Agroblen daržovėms 1kg

7.39

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
48
Gamintojas:
ICL

Galimi pasirinkimai

Pasirinkite pakuotę
Kainos perkant daugiau
Talpa 2 ar daugiau 3 ar daugiau
5.92 € 5.54 €

Aprašymas

Sudėtis
Azotas (N) 13%
Fosforas (P2O5) 13%
Kalis (K2O) 13%
Magnis (Mg) 3%
Siera (S) 15,3%

 

Kontroliuojamo tirpumo 3-4 mėn. veikimo trąša daržovių pagrindiniam tręšimui.

Agroblen 13-13-13+3 MgO yra 2,78 mm dydžio granulių pavidalo trąša, skirta pagrindiniam augalų tręšimui. Specialiai sukurta natūraliai suirstanti organinės kilmės danga kontroliuoja maistinių medžiagų tirpumą bei patekimą į augalą reikalingais kiekiais per nustatytą 3-4 mėn. laikotarpį. Tai kur kas efektyviau nei tręšiant su įprastomis trąšomis, kuriose maistinių medžiagų išsiplovimas ir praradimas yra neišvengiamas. Su Agroblen trąša augalo aprūpinimas mitybos elementais atitinka jo poreikį – augalas pakankamai gauna reikalingą maisto medžiagų kiekį optimaliam augimui, vystymuisi ir derėjimui. Vienas tręšimas visam sezonui!

 

Savybės

Kodėl Agroblen – geras pasirinkimas?

Pirmiausia – Efektyvu – dėl specialios Agroblen trąšų gamybos technologijos augalai gauna subalansuotą mitybą, efektyviau pasisavina visas maistines medžiagas, užauginamas geresnės kokybės derlius.

Antra – Ekonomiška – gaudami optimalią mitybą, augalai užaugina didesnį ar ekvivalentiškai tokį pat derlių su mažesniu nei įprasta mineralinių trąšų kiekiu, visa tai – dėl ženkliai didesnio Agroblen efektyvumo.

Trečia – Ekologiška – augalai pasisavina visas maistines medžiagas, jų neprarasdami, maistiniai elementai, ypač azotas neišgaruoja, neišsiplauna, neteršiami gruntiniai vandenys, kas neišvengiama naudojant įprastas trąšas.

Agroblen trąšos granulių tirpumas ir veikimas priklauso tik nuo dirvos temperatūros. Nurodytas veikimo laikas apskaičiuotas prie +21°C temperatūros. Esant dirvos temperatūrai +16°C trąšų tirpumas ir poveikis ilgėja vidutiniškai iki 4-5 mėn. ir atvirkščiai – aukštesnėje, +26°C temperatūroje jų poveikis trumpėja iki 2-3 mėn.


 Tręšimo būdas ir normos

Agroblen 13-13-13+3 MgO trąša išbarstoma ir įterpiama į dirvą 5-10 cm gyliu ne anksčiau kaip 1 savaitė iki sėjos ar sodinimo. Agroblen trąša taip pat galima tręšti konteineriuose, vazonuose augančius augalus. Trąšų norma priklausys ne tik nuo dirvos mechaninės sudėties, derlingumo, bet ir augalų poreikio. Priesmėlio dirvose rekomenduojama naudoti didesnes trąšų normas, priemolio ir molio – vidutines. Didesne norma tręšti bulves, visų rūšių kopūstines daržoves, cukinijas, moliūgus, aguročius, agurkus, pomidorus, paprikas; vidutine – burokėlius, morkas, petražoles, pastarnokus, salierus, braškes; mažesne – česnakus, svogūnus, žirnius, pupeles, salotas, ridikus, ridikėlius, krapus, rūgštynes. Jei augalų vegetacija ilgesnė nei 3-4 mėn. rekomenduojama tręšti papildomai ar pasirinkti ilgesnio veikimo Agroblen trąšą.

Agroblen 13-13-13+3 MgO trąšos norma

  • įterpiant ištisai/padrikai – 300-600 kg/ha (g/10 m2), vidutiniškai 450 kg/ha (g/10 m2);
  • įterpiant eilutėse – 230-450 kg/ha (g/10 m2) arba vidutiniškai 75-150 g/10 m ilgio eilutė;
  • įterpiant lokaliai į augalo sodinimo vietą – 3-15 g/augalui (trąšų granules sumaišyti su žeme);
  • įterpiant į konteinerius, vazonus – 3-5 g/1 litro talpa (trąšų granules sumaišyti su žeme).

Tręšiant lokaliai, eilutėse, trąšų norma 20–30% mažesnė. Visais naudojimo būdais geriausi rezultatai pasiekiami, kai išbarsčius trąšą, žemė sudrėkinama. Tai gali būti lietus ar laistymas. Geriausi rezultatai pasiekiami, kai Agroblen granulės įterpiamos į dirvą 5-10 cm gyliu, nes ilgalaikis ir tiesioginis saulės spindulių poveikis gali susilpninti trąšų pasisavinimo vientisumą.

Dalintis