IKAR Elais, 5l

15.13

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
141
Gamintojas:
IKAR

Galimi pasirinkimai

Pasirinkite pakuotę
Kainos perkant daugiau
Talpa 4 ar daugiau 10 ar daugiau
14.68 € 14.37 €

Aprašymas

Sudėtis
Azotas (N) 10% [135g/l]
Molibdenas (Mo) 0,4% [5g/l]
Siera (S) 60% [800g/l]

 

Sudėtis

Sieros ir azoto trąša praturtinta molibdenu. Siera skatina fotosintezę, chlorofilo gamybą, kvėpavimo procesus, azoto ir anglies apykaitą, daugelio vitaminų, fermentų ir eterinių aliejų susidarymą. Azotas skatina ir reguliuoja daugelį augimo ir vystymosi procesų įeina į baltymų, nukleininių rūgščių ir fermentų sudėtį. Molibdenas dalyvauja azoto ir fosforo junginių apykaitos procesuose ir užtikriną šių procesų efektingumą.

Intensyvaus augalo augimo metu naudojama padidinto pasisavinamumo sieros trąša. Aprūpinti siera augalai dėl efektyvenės šaknų zonos veiklos produktyviau panaudoja dirvoje esantį azotą. Azoto,sieros ir molibdeno sąveika lemia nepertraukiamą augalų augimą, savalaikį vystymąsi, derlių ir jo kokybę, didesnį azoto trąšų veiksmingumą ir kitų augimo procese dalyvaujančių maisto medžiagų pasisavinimą.


Rekomendacija

Trąša gali būti naudojama iki sėjos/sodinimo ir jau ant augančių augalų. Naudojant trąšą ant augančių augalų reikia naudoti čiurkšlinius purkštukus. Trąša koncentruota, todėl reikia, kad didžioji tirpalo dalis patektų ant dirvos. Priklausomai nuo kultūros, siekiamo derliaus ir dirvožemio tyrimų (pagal S ir Mo kiekius dirvožemyje) rekomenduojama naudoti nuo 100 iki 500 l/ha.
Augalai gali būti papildomai tręšiami purškiant per lapus, intensyvaus augimo metu. Rekomenduojama norma 2,0-5,0 l/ha, priklausomai nuo augimo tarpsnio atiduodama per 1-4 kartus. Javams – 2,0-5,0 l/ha, cukriniams runkeliams – 2,0-3,0 l/ha, rapsams – 2,0-5,0 l/ha.

Suderinamumas
Galima naudoti mišiniuose su daugeliu trąšų ir pesticidų. Nenaudoti kartu su aliejiniais produktais, su produktais, kurių sudėtyje yra varis (Cu), mineralinės alyvos. Prieš naudojimą rekomenduojama pasidaryti nedidelį mišinio kiekį ir įsitikinti, ar nesusidaro nuosėdos, išpurškus nedideliame plote stebėti, ar nėra fitotoksinio poveikio augalams.

Žymos:

Dalintis