1.98 1.20

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
23
Gamintojas:
Atlantica Agricola

Galimi pasirinkimai

Pasirinkite pakuotę
Kainos perkant daugiau
Talpa 2 ar daugiau 3 ar daugiau
1.60 € 1.08 € 1.49 € 1.02 €

Aprašymas

Sudėtis
Cinamono medžio (Cinnamonum sp.) lapų ir žievės ekstraktas 70%
Organinės meždiagos 60%

 

Sveikam šiltnamiui organinė skysta trąša.

 

Sudėtis

Cinamono medžio (Cinnamonum sp.) lapų ir žievės ekstraktas 70%; Organinės medžiagos 60%.

 

Savybės

CANELYS yra augalinės kilmės produktas, į kurio sudėtį įeina cinamono lapų ir žievės ekstraktas ir didelis kiekis organinių medžiagų. CANELYS yra natūralus būdas stiprinti augalų imuninę sistemą, saugus naudoti prieš pat derliaus nuėmimą. CANELYS kaip organinė trąša puikiai tinka, nenaudojant cheminių preparatų, auginti sveikas daržoves ir vaisius.

 

Veikimas

Cinamono ekstrakte esančios biologiškai aktyvios medžiagos, eteriniai aliejai, mikroelementai veikia kaip antioksidantai, biostimuliatoriai, stiprinantys augalo natūralų imunitetą. Reguliariai naudojant CANELYS, stiprėja natūralus augalo atsparumas nepalankiems aplinkos veiksniams, augalai lieka sveiki, geriau auga ir gausiau dera.

 

Naudojimo norma, laikas

Augalai tręšiami purškiant per lapus 0,2-0,3% tirpalu kas 7-15 dienų. Tinkamas naudoti lauko, sodo, daržo, dekoratyvinių tiek lauke, tiek patalpoje augančių augalų priežiūrai. Purškiant svarbu, kad tirpalas gerai padengtų apdorojamų augalų paviršių.

Suderinamumas

CANELYS galima maišyti su kitomis trąšomis. Rekomenduojame nedidelį mišinio kiekį išpurkšti ant augalų mažame plote. Nemaišyti CANELYS su rūgščiais (pH mažiau kaip 5) ir šarminiais (pH daugiau kaip 8,5) tirpalais, tirpalo pH turi būti 6–7.

Žymos:

Dalintis