47.80

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
137
Gamintojas:
Atlantica Agricola

Galimi pasirinkimai

Pasirinkite pakuotę
Kainos perkant daugiau
Talpa 4 ar daugiau 10 ar daugiau
46.37 € 45.41 €

Aprašymas

Faba up

Tai skystos koncentruotos trąšos su padidintu kalio kiekiu ir specialiais priedais, kurių dėka augalas tampa atsparesnis nepalankioms augimo sąlygoms, suaktyvinamas kai sunku paimti maisto medžiagas iš dirvos. L-α-Prolino amino rūgštis yra svarbi augalų augimo ir vystymosi procese. Citokininai – fitohormonai, kurie sintetinami šaknyse ir vėliau pernešami vandens indais į stiebo ūglius. Tręšiant trąšomis su citokininais padedame augalui vystyti gausesnę šaknų sistemą, skatiname lapų platėjimą, stimuliuojame morfogenezę (pumpurų formavimąsi), skatiname chlorofilo sintezę. Tręšiant fosforo ir kalio turinčiomis trąšomis augalas sparčiau auga, jo šaknų sistema stipresnė, geriau paimamos maisto medžiagos, todėl gaunamas geresnis derlius.

FabaUp: Gerina augimą, geriau paimamos maisto medžiagos, todėl gaunamas geresnis derlius; Didina atsparumą ligoms ir stresui; Vysto gausesnę ir stipresnę šaknų sistemą.

Sudėtis
Laisvosios amino rūgštys (L-proline) 2% [ 27 g/l]
Citokininai 0,03% [0,41 g/l]
Fosforas (P2O5) vandenyje tirpus 8% [ 110 g/l]
Kalis (K2O) vandenyje tirpus) 25 % [ 343 g/l]

SUDERINAMUMAS

Faba Up galima naudoti mišiniuose su daugeliu trąšų ir pesticidų (insekticidų, fungicidų). Nenaudoti kartu su produktais, kurių sudėtyje yra didelis kiekis vario (Cu), sieros (S), mineralinėmis alyvomis, su šarminiais produktais (pH >8). Prieš maišymą rekomenduojama pasidaryti nedidelį mišinio kiekį - ar nesusidaro nuosėdos, išpurkšti nedideliame plote – ar nėra fitotoksinio poveikio augalams.

NORMOS

Javai, rapsai, pupiniai (pupos, žirniai, sojos), cukriniai runkeliai, kukurūzai, bulvės: 0,3-1,0 l/ha

Daržovės, uogakrūmiai, vaismedžiai, dekoratyviniai augalai ir daigai: 0,3 % tirpalas*

*Tirpalas 0,3 % ( 300 ml/100 l vandens )

Dalintis